درباره ما

مجموعه آبسار سرزمین آب و آفتاب

مجموعه آبسار سرزمین آب و آفتاب، مجموعه منحصر بفردی از عملکردهای ویژه تفریحی، ورزشی و اقامتی است که در قالب یک معماری خاص و متفاوت در کنار هم سازماندهی شده اند.

با بهره برداری فاز نخست از بخش اول این پروژه مجموعه استخر سرپوشیده با امکانات و ویژگی های بی نظیر خود آماده استفاده عموم است. استخر آبسار با ۲۰۰۰ متر مربع فضای سالن استخر ، ۵۰۰ متر مربع فضای رختکن در دو بخش عادی و ویژه ، ۹۵۰ مترمربع سطح آب شامل استخر استاندار شنا، استخر شیرجه، استخر کودکان و ۳ جکوزی با دمای آب مختلف ، سالن ماساژ، سونا خشک، سونای بخار، استاندارد جدیدی از فضای تفریحی ورزشی آبی معرفی می کند.

این مجموعه با بخش های پذیرایی مختلف، با مدیریت تخصصی در این زمینه آماده سرویس دهی به مهمانان گرامی است.

حضور مستقیم طبیعت در فضای داخلی استخر و تاثیر آن در طراحی داخلی و نورپردازی ویژه، موجب تنوع و تغییر چشمگیر فضاها در هر یک از ساعت های روز و شب شده که باید از نزدیک آن را تجربه نمود. در بخش دوم فاز نخست، مجموعه پارک آبی آبسار به عنوان بزرگترین پارک سرپوشیده فلات مرکزی ایران به بهره برداری رسید این مجموعه در فضایی به وسعت ۱۲۰۰۰ مترمربع واقع گردیده که بخش های مختلفی از جمله ۱۳ سرسره روباز و تونلی، محوطه بازی های کودکان، دریاچه آبی، سونا، رستوران های مختلف، حمام ترکی، سالن بازی های کامپیوتری و فوتبال صابونی و… در دل آن جای گرفته است.

ویدئو معرفی